cesta zpět k sobě a své síle

on-line kurz pro podnikatelky

Nina Mlynarczyková

sladíš se sama se sebou i svým byznysem, a tím dostane tvé podnikání úplně jiný rozměr

Návratem zpět k sobě se vrátíš ke svým přirozeným talentům. Sundáme nánosy všeho, co ses naučila, že „bys měla umět“. Zaměříme se na to, co Ti skutečně jde. Dost pravděpodobně zjistíš, že je čas začít delegovat činnosti, které Ti sice jakž takž jdou, ale ubírají Ti čas pro to, v čem jsi zkrátka boží.

Může se Ti také stát to, co mně – rozhodneš se pro kompletní rebranding (přerod své značky a svého podnikání). Je to úžasný proces plný objevů a je dobré si k němu přizvat odborníky (ráda Ti pak doporučím odborníky, kteří v tomto procesu kryjou záda mně).

jak to proběhne?

l

přihlas se

Jednoduše vyplň formulář a odešli objednávku.

instrukce v e-mailu

Aktuálně probíhá předprodej. E-mailem Ti přijde potvrzení a nejpozději týden předem pak instrukce, kde, kdy a jak se spojíme. Budeš potřebovat Facebook, abychom mohly pracovat ve skupině.

následující termín duben 2021

co je v kurzu pro tebe?

Cílem kurzu je dostat se zpátky k sobě a k jádru svého byznysu. Dost možná zjistíš, že potřebuješ věci dělat jinak. Nebo naopak přijdeš na to, jak zrychlit v současných kolejích. Budeme sledovat dvě roviny – osobní rovinu a rovinu našeho byznysu.

R

21 návratů do svého středu

krok za krokem, postupné zařazování technik do každodenního života
R

živá vysílání

ve kterých Tě provedu metodami, jak pracovat s návratem k sobě. Včetně toho, jak je využít pro svůj byznys
R

součástí kurzu je nahrávka „cesta do středu“

bude Ti po probuzení pomáhat naladit se
R

každý večer se díky jednoduchému cvičení v hravé formě dostaneš zase o něco blíže k sobě

R

bonusová živá vysílání

vzniknou na základě energie skupiny
R

nahrávky „setkání s mým byznysem“ a „setkání s ideálním zákazníkem“

co o kurzu říkají ženy, které jím už prošly?

Děkuji za prozkoumání mého byznysu zase trochu z jiného soudku. Jsem zamilovaná do nahrávky Setkání s byznysem. její první poslech byl mým největším AHA momentem. Zjistila jsem totiž, že svému byznysu nevěřím a neberu ho vážně. Když neberu svůj byznys vážně já, tak jak mohou mí klienti? Začala jsem na vztahu ke svému byznysu pracovat a krok za krokem se posouvám.

Petra Valníčková

čarodějka, Obyčejné čarování

Na začátku jsem nevěděla, co přesně očekávat. Vůbec jsem nechápala, jaký význam může mít slazení se s mým podnikáním, ale lákalo mě vyzkoušet neznámé. Všechny nahrávky jsou skvělé, ale nejvíc se mnou „zatřepala“ nahrávka Setkání s ideálním klientem. Zjistila jsem, že je k sobě nechci pustit. Že se bojím, že nejsem dost dobrá. V momentě, kdy jsem si to postupně představila v hlavě, se začaly věci měnit a chodit nové lukrativní zakázky.

Martina Houdová

krejčová

kam přesně tě kurz dovede?

Na rovinu říkám, že nevím. Protože odpovědi máš v sobě, to za Tebe nevymyslím. Provedu Tě celým procesem a budu fungovat jako záchranné jistící lano, když budeš mít pocit, že se ztrácíš.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

co ještě tě čeká?

 

R

praktické tipy

R

sdílení

R

nová přátelství

Nina - kurzy sebelásky startují
Nina a Měsíc
Nina posílá srdíčko
Nina Mlynarczyková

kdo je nina młynarczyková?

čarodějka a průvodkyně plným potenciálem

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedám Ti ultimátní řešení, ale ukážu Ti cestu, jak si na ta řešení příjdeš sama. Kurz Cesta zpět k sobě a své síle pro podnikatelky vznikl na základě mých osobních zkušeností a výsledků, které to přineslo mému byznysu. Za dva měsíce během koronavirové krize jsem vydělala tolik, co za celý minulý rok! Co se změnilo? JÁ. Sladila jsem se svým byznysem.

Telefon

(+420) 774 990 134

E-mail

seminare@skrytabohynevnas.cz