Rituály na míru

K čemu slouží přechodové rituály?

V minulosti měla každá důležitá událost svůj rituál. Rituál slouží k vědomému opuštění starého a přivítání nového.

Nejčastějšími rituály jsou:

Rituál Menarché - oslava první menstruace, vstup mezi ženy. Dívky opouští dětské střevíčky a vstupuje do světa žen.

Předsvatební rituál - dnes ho dost často můžeme vidět v podobě "rozlučky se svobodou", která ale není rituálem jako takovým :) V kruhu žen se nevěsta rozloučí s panenskou částí svého života a vstupuje do nové životní role.

Rituál přivítání dítěte - opět věc, která přetrvala, ať už se jedná o křest nebo tzv. "vítání občánků". Přivítání dítěte probíhá v rodinném kruhu, většinou členové rodiny dítě vítají a žehnají mu, nosí mu dárky apod. 

Rozchodové rituályživot není jen o hezkých chvílích, je také o těch bolestných. Když se dvě duše rozcházejí, může to bolet, ale věřím, že každý vztah se dá opustit s láskou. Právě k tomu slouží rozchodový rituál, který přeruší energetické spojení, pomůže vědomě odpustit a pustit vše, co už nám neslouží. Nemusí to být jen rozchod partnerského vztahu, ale třeba i ukončení spolupráce.


Reference

O rituálech jsem často slýchávala, provázejí lidstvo od nepaměti. Také jsem slyšela, jak pomáhají. Člověk někdy řeší zapeklité životní situace a já jsem zažívala krušné chvíle v obchodní spolupráci. Pak mi přišla do cesty Nina a provedla mě rituálem vědomého ukončení spolupráce. Byl jsem nadšená láskyplným a zároveň zkušeným a profesionálním vedením. Byl pro mne nejen velmi příjemným zážitkem, ale najednou můj problém zmizel a já pocítila klid v srdci, očistila jsem se a načerpala novou sílu. Za to z celého srdce vděčím Nině. Velmi Ti děkuji nejen za rituál, ale okamžitou pomoc. Všem tedy, kdo zvažujete, projít rituálem doporučuji Ninu, jelikož vím, že budete s výsledkem naprosto unešení.

Anička Kabotováspecialistka na DETOX MYSLI a průvodkyně očistným procesem, www.vecnemladi.cz

Poptávka rituálu na míru 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů