Skrytá Bohyně v nás

Jak na sebelásku – prakticky krok za krokem

Cesta k tomu nejlepšímu člověku, jakým se můžeš stát.
Nauč se, jak mít ráda sebe sama, jak respektovat své hranice
a jak být spokojená sama se sebou.

Na co myslíš, když se podíváš do zrcadla?

Panebože! Já mám zase ránu!“ Takhle nějak začínala má rána ještě před cca 7 lety. Zní Ti to povědomě? Možná, že i Ty si tohle říkáš v různých obměnách pokaždé, když se podíváš do zrcadla. Je to logické, když ze všech stran na nás cílí reklamy, které nám říkají, že budeme dost dobré, až si pořídíme nová prsa, zhubneme, že s tvarovacím prádlem „vyhrajeme jackpot“, protože schová to, co „nemá být vidět“.

Jaký máš vztah ke svému tělu?

  • Kritizuješ se za každý faldík?
  • Řešíš pořád dokola svou váhu a vyzkoušela jsi už každou známou dietu?
  • Kdybys mohla, šla bys na kompletní plastiku?

Odpověz si naprosto upřímně: Kdybys měla kouzelný proutek a mohla změnit COKOLIV na svém těle, udělala bys to? Vsadím se, že ano. Opět jsou za tím módní trendy a štíhlé vyretušované modelky, které na nás koukají ze všech stran časopisů, z reklam na kosmetiku, spodní prádlo apod.

Máš pocit, že nic neumíš pořádně?

Už od školy nás učí, že se máme zaměřit na to, co nám nejde a makat na tom, aby nám to šlo. To, co nám jde přirozeně, o to se nemáme starat. A přitom, kdyby ses soustředila na to, co Ti šlo a rozvíjela své talenty, jsem si jistá, že bys dnes byla mezi špičkou. Minulost nezměníme, ale co tak změnit budoucnost?

Máš pocit, že se musíš hodně snažit,
abys pro okolí byla dost dobrá?

Jako na ženy, je na nás kladeno mnohem více požadavků, než na muže. Všimla sis toho někdy? Přestože na jedné straně jsme emancipované, tak na straně druhé se stále předpokládá, že to bude právě žena, která se postará o děti, domácnost a obstará všechnu „ženskou“ práci.

I když se pohled na péči o rodinu a domácnost začíná měnit a stále více žen zapojuje i partnera, přesto je to většinový model. A pak často propadáme zoufalství, protože to nezvládáme. Máme pocit, že jsme selhaly…

Taky si vyčítáš, co vše jsi nestihla, že nejsi akční a dokonalá, jako „ostatní matky“?

Povím Ti tajemství… Každá matka má pocit, že ty ostatní to zvládají lépe. Není to tak. Řeší úplně ty samé, nebo minimálně hodně podobné výzvy a mají úplně stejné pocity, jako Ty. Vyčítat si, že nezvládáš vše na výbornou, je jako vyčítat si, že nejsi superžena.

Tolik kritizujeme své tělo za to, čím není, že zapomínáme na to, čím SKUTEČNĚ JE.

Tolik kritizujeme samy sebe za to, kým nejsme, že zapomínáme na to, kým SKUTEČNĚ JSME.

5

Co kdybych Ti ukázala, že to jde i jinak?

5

Co kdyby ses naučila, jak pěstovat sebelásku každý den prakticky?

5

Nebo ještě lépe: Co kdybych Tě celým tím procesem změny provedla?

„Kritizovala ses celý život a nikam to nevedlo. Zkus se pro změnu chválit.“

Louise L. Hay

Proč právě sebeláska? Není toho všude plno?

Když jsem poprvé začala koketovat s myšlenkou vytvoření interaktivního online kurzu sebelásky, můj mozek mi okamžitě hodil odpověď: „Však je toho všude plno, co se do toho ještě budeš cpát Ty?!“ A na pár dní jsem to pustila k vodě…

Jenže pak se mi začaly kupit klientky, které řešily sebelásku, a to i přes to, že veškeré tipy, které jsem jim dávala znaly. „No jo, to je všechno super, víš, ale když já bych potřebovala někoho, kdo mě k tomu dokope,“ slyšela jsem pak často v různých verzích. Byl to přesně ten moment, kdy mi došlo, že Interaktivní kurz sebelásky je potřebný jako sůl.

Vzpomněla jsem si na sebe před 6 lety, když jsem se vydala na svou cestu k sebelásce. Byla to dlouhá a náročná cesta, protože jsem pořád začínala od začátku. Skutečně jsem sebelásku žila až v těhotenství, kdy jsem si naplno začala uvědomovat zázraky, které bereme jako samozřejmost…

Kdyby před 6 lety byl takový kurz, byla bych mezi prvními, kdo by si ho pořídil, protože je snazší dělat změny, když máš někoho, kdo Ti připomene, co máš dělat.

„Sebeláska není luxus. Je to cesta k tomu nejlepšímu člověku, kterým se můžeš stát. Je předpokladem pro to, abys dokázala dát světu ze sebe to nejlepší.“

Lucie Kolaříková

Na něco se Tě teď zeptám…

co kdybys mohla být ZÁŘIVOU ŽENOU?

Dobrou zprávou je, že nebudeš potřebovat ani plastiku, ani umělé nehty, řasy a kilo make-upu. Stačí, když se vrátíš ZPĚT SAMA K SOBĚ a BUDEŠ SE MÍT RÁDA.

co kdyby ses místo svých nedostatků uměla zaměřovat na své přednosti?

Věř mi, je to možné, také jsem tomu zpočátku nevěřila, ale je to jen o nastavení mysli a tu budeme společně nastavovat krok za krokem celých 42 dní.

co kdyby se k Tobě lidi chovali hezky?

Jsi to Ty, kdo učí lidi, jak se k Tobě mají chovat. Chceš aby se k tobě chovalo okolí s respektem? Nejdřív se tak musíš chovat sama k sobě.

JAK NA TO?

 

Mám pro Tebe řešení: Přesně proto totiž vnikl

Důležité je, že na to nebudeš nikdy sama. Povedu Tě krok za krokem a budu Ti k dispozici, když budeš potřebovat poradit, budeš se cítit ztracená anebo toho na Tebe bude jednoduše moc. 

Kdo Tě kurzem provede?

Nina Młynarczyková

průvodkyně ženskou krásou ve všech jejích podobách
Inspiruju a podporuju ženy k objevení jejich vnitřní a vnější krásy, aby v souladu se sebou mohly zářit svou jedinečnou esencí.

Pro představu, kam až moje práce sahá, tady je pár čísel:

4 projekty zaměřené na ženy

Skrytá Bohyně v nás je v pořadí mým 4. projektem

300 žen, které jsou sebevědomější

v předchozích projektech jsem se zaměřovala na ženy a jejich sebevědomí. Prošlo jimi 300 žen, které už to dneska mají se sebevědomím JINAK

50 objevených Bohyní

v rámci práce s ženskými skupinami jsem pomohla 50 ženám k objevení jejich vnitřní Bohyně, ať už pomocí rituálů, osobních konzultací nebo seminářů a ženských kruhů

Ráda pomůžu i Tobě – a základním stavebním kamenem k objevení své vnitřní Bohyně je sebeláska.

Co o mně říkají mé klientky?

Nina je laskavou průvodkyní žen, která dokáže poradit aniž by člověka nějak posuzovala nebo soudila.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě, www.pruvodkynenaceste.cz

Milá příjemná paní, která nikoho nesoudí. Normální žena, která ví co obnáší mateřství. Děkuji za pomoc a DOPORUČUJI!

Klára Ginterová

maminka na mateřské dovolené

Ninu znám jako báječnou ženu, která se téměř stále usmívá. Motivuje lidi kolem sebe, nabíjí je energií a umí v nepříjemných věcech najít to pozitivní. Umí naslouchat a respektuje individuální rychlost, kterou potřebujete svůj problém řešit. Svým citlivým přístupem hladí rány, ale dokáže nastavit i nekompromisně pravdivé zrcadlo.

Renata Palíková

recepční

Nina je úžasný člověk se srdcem na svém místě. Mám tu čest se s ní stýkat a pokaždé má úžasný přístup, je usměvavá, umí naslouchat, otevřít se, uvolnit i poradit. Má skvělé názory, takže slova nikdy neutichnou, vždy si máme o čem bavit, jsem moc ráda, že jsem tuto skvělou ženu poznala. Hodně štěstí, Veronika.

Veronika Maťová

masérka

Potřebujete láskyplně nakopnout? Nina je ta pravá 🙂 S respektem k hranicím a schopnosti pobrat, co se otvírá a léčí, mě tím procesem provedla. Když bylo potřeba se vrátit zpět, protože bylo potřeba ještě něco dočistit, pomohla mi dotknout se dna a projít očistným a léčivým procesem. Děkuju!

Martina Houdová

telefonní operátorka

Co Tě v kurzu čeká?

6 základních video-lekcí

na začátku každého 7denního cyklu TI přijde odkaz na lekci (cykly začínají podle toho, kdy si objednáš kurz)

42 dní praktických cvičení

půjdeme spolu krok za krokem, den za dnem v praxi. Vše, co si ukážeme a řekneme převedeme do praxe.

2 e-maily denně

každé ráno a každý večer Ti přijde e-mail s připomínkou, co máš dělat

podpůrná fb skupina

ve skupině můžeš sdílet s ostatními ženami, co Ti jde, co ne a co je pro Tebe největší výzvou

nová přátelství

díky skupině na FB se můžeš propojit se ženami, které jdou stejnou cestou… často z toho vznikají přátelství na celý život

podpora

důležité je, že nikdy nebudeš sama. Budu Ti k dispozici, když se budeš potřebovat na cokoliv zeptat

Bonusová videa

Cvičení smíchu

Cvičení smíchu II

Vytřep to ze sebe

Sebeláskové rituály

Další ohlasy na mou práci:

Popravdě jsem nevěděla co mám očekávat, jak se budu chovat, ani co mi seminář to přinese. Byla jsem hlavně zvědavá. No bylo to pro mne milé překvapení… osobně jsem si to své našla. Bylo to zajímavé a pro mne přínosné. Nečekala jsem žádné rady či návody, jak žít svůj život, na to si musí prostě každý přijít sám. Přirovnala bych to k návštěvě psychologa: ani on vám nedá návod, přivede vás však na cestu. Zjistíte vlastně, že toto jste tak nějak podvědomě tušili, jen jste to potřebovali slyšet i jinde – ujistit se, pootevřít dveře svých strachů a nechat život nakouknout dovnitř. Toliko za mne, děkuji.

Flora Kučová

pečovatelka

Děkuji, Ninuško, za to,že jsem tě měla možnost poznat.Naučila jsi mě mít se ráda,naslouchat svým pocitům a vnímat lépe svoje tělo.

Jana Stejkozová

kaděřnice

O rituálech jsem často slýchávala, provázejí lidstvo od nepaměti. Také jsem slyšela, jak pomáhají. Člověk někdy řeší zapeklité životní situace a já jsem zažívala krušné chvíle v obchodní spolupráci. Pak mi přišla do cesty Nina a provedla mě rituálem vědomého ukončení spolupráce. Byl jsem nadšená láskyplným a zároveň zkušeným a profesionálním vedením. Byl pro mne nejen velmi příjemným zážitkem, ale najednou můj problém zmizel a já pocítila klid v srdci, očistila jsem se a načerpala novou sílu. Za to z celého srdce vděčím Nině. Velmi Ti děkuji nejen za rituál, ale okamžitou pomoc. Všem tedy, kdo zvažujete, projít rituálem doporučuji Ninu, jelikož vím, že budete s výsledkem naprosto unešení.

Anna Kabotová

specialistka na DETOX MYSLI a průvodkyně očistným procesem, www.vecnemladi.cz

Už 350 žen zjistilo, že věci můžou jít i jinak…

Staň se jednou z nich.

Buď změnou, kterou chceš v tomto světě vidět.

Kolik za to?

1333 Kč

333 Kč

Jak budou videa vypadat?

Úvodní video

povíme si, jak bude kurz vypadat a také pár doporučení, jak z kurzu vytěžit maximum

1. týden

vytvoříme „kostru“ dne naplněného sebeláskou, která bude základem pro následující týdny

2. týden

v dalším týdnu budeme pokračovat tím, že rozšíříme aktivity i směrem ke svému tělu

3. týden

přidáme další dovednosti, praktické tipy a cvičení, jak zlepšovat vztah k sobě samé

4. týden

ukážeme si a vysvětlíme další možnosti, jak posilovat sebelásku a své osobní vibrace

5. týden

mrkneme se na kritiku a sebekritiku pod lupou

6. týden

doplníme vše tak, abys měla kompletní doporučení, co dělat i po skončení kurzu, aby efekt přetrvával

A ještě bych se s Tebou chtěla podělit o věc, která mě chytla za srdce asi nejvíc.
Účastnice testovací verze kurzu s námi ve skupině sdílela básničku, ke které ji kurz inspiroval:

Lenka Hátlová: Sebeláska

Sebeláska, to je věc
do hloubky svého nitra,
nás nutí pohledět.

Otevřít ty dveře těžké,
objevit tajemství skryté
moc se nikomu už nechce,
ale abys poznal sebe
vezmi za kliku velmi rázně.

Neboj se co odhalíš,
nebude to na obtíž.
Tvůj život bude bohatší,
když se sebelásce naučíš.
Musíš udělat to sama,
jak krásná budou potom rána.

Ta pozitivní energie
plout kolem tebe krásně bude,
pak už Tě nic nemůže rozhodit,
protože si sama budeš moc věřit.

Už teď jsi prostě nádherná,
své dveře pomalu otvírá 
ta duše, co sebelásku zná.

Když jsem Lenčinu básničku četla, měla jsem slzy dojetí v očích…

ANO! To je ten důvod, proč to dělám a zpětná vazba – ať už v básničkách nebo ve volně psaném textu mi neustále připomíná, že má práce má smysl

Chceš taky proniknout do tajů sebelásky konečně i prakticky? Stačí se přihlásit:

Pojďme si zopakovat, co vše získáš:

6 základních video-lekcí

na začátku každého 7denního cyklu TI přijde odkaz na lekci (cykly začínají podle toho, kdy si objednáš kurz)

42 dní praktických cvičení

půjdeme spolu krok za krokem, den za dnem v praxi. Vše, co si ukážeme a řekneme převedeme do praxe.

2 e-maily denně

každé ráno a každý večer Ti přijde e-mail s připomínkou, co máš dělat

podpůrná fb skupina

ve skupině můžeš sdílet s ostatními ženami, co Ti jde, co ne a co je pro Tebe největší výzvou

nová přátelství

díky skupině na FB se můžeš propojit se ženami, které jdou stejnou cestou… často z toho vznikají přátelství na celý život

podpora

důležité je, že nikdy nebudeš sama. Budu Ti k dispozici, když se budeš potřebovat na cokoliv zeptat

bonusová videa

Cvičení smíchu * Cvičení smíchu II * Vytřep to ze sebe * Sebeláskové rituály

Opravdu nic neriskuješ. 14 denní garance vrácení peněz (od startu kurzu). Stačí napsat a já Ti vrátím peníze. Když uvedeš důvod, budu ráda, ale rozhodně to není povinnost.

Teď už je to na Tobě…

990 Kč

333 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s těmito podmínkami.

You have Successfully Subscribed!