Co je Sebeláskový master-mind?

Možná nemáš ráda videa, a tak to tady máš černé na bílém:

Sebeláskový master-mind kombinuje skupinovou a individuální práci. Ve skupince minimálně 3 a maximálně 10 žen se postupně budeme probírat programy, které jsme si během svého života nastřádaly. Budeme společně postupně strhávat všechny ty růžové dečky s nápisy jako „to už mám vyřešené“, „já to přece všechno vím“, „všechno je v pořádku“ apod. Protože to jsou ty největší lži, které často říkáme samy sobě, abychom se v tom nemusely hrabat, protože by to mohlo bolet.

Neslibuju Ti zázraky na počkání, ani nemožné do 3 dnů. Pokud mě už nějakou dobu sleduješ, víš, že jednám narovinu. I tady to chce čas. Společně půjdeme po cestě 4 měsíce, během kterých to nemusí být vždy jednoduché. Co Ti ale můžu slíbit, že výsledek bude stát za to.

Po absolvování téhle 4 měsíční cesty budeš NOVÁ. A Tvůj vztah k sobě samé rozkvete do nevídaných úrovní a uvědomíš si, že je pořád kam růst, kam se vyvíjet a být nejlepší verzí sebe sama.

Jak to bude vypadat?

Obsah sebeláskové master-mind skupiny bude následující:

úvodní osobní konzultace

Na této konzultaci si popvídáme hlavně o tom, kde jsi TADY A TEĎ. Jak to vypadá, jak se cítíš. Taky se mrkneme na to, kam se chceš za dobu trvání master-mind skupiny posunout a nastavíme směr Tvé sebeláskové GPS.

skupinová konzultace

V bezpečném online prostoru se sejdeme v předem určený termín. Každá účastnice dostane prostor sdílet své postřehy. Na první společné hodince se podíváme na vztah s mámou, protože je našim prvním vzorem, a tak dost často opakujeme to, co jsme u ní odkoukaly (případně děláme úplně přesný opak z jakéhosi „trucu“).

druhá osobní konzultace

Projdeme si vztah s maminkou dopodrobna. Pročistíme nánosy, které sis za ta léta nastřádala a propustíme vše, co už ve svém životě nebudeš chtít nadále mít.

třetí osobní konzultace

s ostupem týdne až dvou se znovu podíváme na to, jak vypadá vztah s maminkou, co se změnilo a co je případně ještě potřeba dočistit.

druhá skupinová konzultace

Opět se budou řešit vztahy, ale tentokrát s otcem. Náš táta je totiž první vzor muže, který máme. Dost často si pak podvědomě vybíráme muže, kteří mají určité podobné rysy s naším otcem a ne vždy je to k užitku. Opět bude mít každá žena možnost sdílet své poznatky.

čtvrtá osobní konzultace

Projdeme si vztah s tatínkem podrobně. Stejně jako u mámy pročistíme nánosy, které sis vytvořila a propustíme vše, co už ve svém životě nebudeš chtít mít.

pátá osobní konzultace

S odstupem týdne až dvou prozkoumáme vztah s Tvým tátou pod lupou, zjistíme, co se změnilo, co ne a co je třeba případně potřeba pročistit víc.

třetí skupinová konzultace

Podíváme se na zoubek získaným přesvědčením, která Ti o Tobě někdo řekl. Možnost sdílení v bezpečném kruhu a tipy, jak s tím pracovat.

šestá osobní konzultace

Jednotlivá přesvědčení, která Ti škodí společně přetvoříme na podpůrná a začneš pracovat na změně nastavení své hlavy.

čtvrtá skupinová konzultace

Shrneme si, kam jsme společně došly, budeme sdílet své pokroky a také výzvy. Odneseš si další tipy, jak lásku k sobě samé kultivovat.

Reference

Nina je laskavou průvodkyní žen, která dokáže poradit aniž by člověka nějak posuzovala nebo soudila.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě, www.pruvodkynenaceste.cz

Nina je….ani nevím, jak ji popsat. Dokonale namíchaná směs něhy, pokory, ženskosti, laskavosti, sebevědomí, sebelásky…. Velmi moudrá….vnímavá….naslouchající…. Děkuji, že jsi mi před dvěma roky vstoupila do života a že se potkáváme ♥

Helena Konečná

fotgrafka, návrhářka, tvořilka

Co mám udělat, když mě to zajímá a chci se přihlásit?

Tenhle program je jedinečný, a to především v tom, že než do něj vstoupíš, dáme si takové poznávací on-line kafe (nebo klidně naživo, pokud se budeme vyskytovat v nějakém blízkém okruhu). Popovídáme si a obě tak nejlépe zjistíme, zda nám společná cesta bude sedět. Je to naprosto nezávazné a obě se můžeme svobodně rozhodnout, zda nám naše společná cesta bude dávat smysl. 

Chceš do toho jít? Tak mi napiš, ať si o tom u kafe popovídáme 🙂

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s těmito podmínkami.

You have Successfully Subscribed!