Toužíš mít láskyplné vztahy?

Opakují se Ti ve vztazích stále stejné situace a jsi jak v bludném kruhu?

Chtěla bys konečně zažívat lásku na všech úrovních?

A přemýšlela jsi někdy o tom, proč to pořád nefunguje?

Všechny vztahy v našem životě jsou obrazem vztahu, který máme samy k sobě. Tím, jak se k sobě chováme, jak o sobě mluvíme, jak samy se sebou jednáme, učíme ostatní, jak to mají dělat oni.

CO UČÍŠ LIDI VE SVÉM OKOLÍ TY???

Možná máš pocit, že s tím nejde nic dělat, protože to už je všechno nastavené.

NENÍ TO TAK!

Vždy se můžeš rozhodnout, že to chceš jinak ❤

Nyní je čas na nejdůležitější otázku:

CHCEŠ TO SKUTEČNĚ ZMĚNIT?

ANO? Tak čti dále:

❤

Neláska k sobě samé je naučený vzorec. Což je dobrá zpráva, protože když už ses jednou naučila, že se mít ráda nemáš, stejně tak se můžeš naučit (nebo spíš si vzpomenout), že mít se ráda je naprosto přirozené.

❤

Sebeláska je navíc základní pozitivní hybnou silou změny.

K tomu, že potřebuješ změnu, dospěješ většinou v momentě, kdy už se Ti něco nelíbí. Jenže často na to jdeme úplně špatně a hledáme cestu přes kritiku, nucení se k disciplíně atd. Nadáváme si, když selháváme, nadáváme si, když se něco nedaří podle našich představ…

Od svých klientek nejčastěji slyším námitku: Když se ale budu mít ráda tak, jak jsem, tak přece nebudu chtít žádnou změnu, to přece nejde!

No, právě, že to jde. Když máme rády samy sebe, činíme změny, které potřebujeme s láskou k sobě a když je základní hybnou silou láska, jde všechno snáz.

Můžeč posilovat břišní svaly, protože „máš odporné špeky a nemůžeš se na ně dívat“ nebo „protože chceš svému tělu a sama sobě dopřát dobrou kondici a zdravý pohyb„.

CÍTÍŠ TEN ROZDÍL?

Chceš to zažívat každý den? Tak se přihlas ❤

❤

Program o 5 krocích, který Tě podpoří ve změně:

Jednoduché, avšak účinné kroky k nastavení zdravého vztahu k sobě, svým dovednostem, svému tělu, zkrátka k celé své osobě.

A cena?

Kurzu si cením na 1200KčAle chci, aby byl dostupný všem ženám. Sama si dobře pamatuji na dobu, kdy mi nedostatek sebelásky ovlivňoval i nedostatek peněz, a tak jsem se rozhodla, že jej vypustím do světa za speciální cenu

1200Kč

390 Kč

Co o mně říkají mé klientky?

Nina je laskavou průvodkyní žen, která dokáže poradit aniž by člověka nějak posuzovala nebo soudila.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě, www.pruvodkynenaceste.cz

Milá příjemná paní, která nikoho nesoudí. Normální žena, která ví co obnáší mateřství. Děkuji za pomoc a DOPORUČUJI!

Klára Ginterová

maminka na mateřské dovolené

Ninu znám jako báječnou ženu, která se téměř stále usmívá. Motivuje lidi kolem sebe, nabíjí je energií a umí v nepříjemných věcech najít to pozitivní. Umí naslouchat a respektuje individuální rychlost, kterou potřebujete svůj problém řešit. Svým citlivým přístupem hladí rány, ale dokáže nastavit i nekompromisně pravdivé zrcadlo.

Renata Palíková

recepční

Nina je úžasný člověk se srdcem na svém místě. Mám tu čest se s ní stýkat a pokaždé má úžasný přístup, je usměvavá, umí naslouchat, otevřít se, uvolnit i poradit. Má skvělé názory, takže slova nikdy neutichnou, vždy si máme o čem bavit, jsem moc ráda, že jsem tuto skvělou ženu poznala. Hodně štěstí, Veronika.

Veronika Maťová

masérka

Potřebujete láskyplně nakopnout? Nina je ta pravá 🙂 S respektem k hranicím a schopnosti pobrat, co se otvírá a léčí, mě tím procesem provedla. Když bylo potřeba se vrátit zpět, protože bylo potřeba ještě něco dočistit, pomohla mi dotknout se dna a projít očistným a léčivým procesem. Děkuju!

Martina Houdová

telefonní operátorka

Co Tě v kurzu čeká?

videolekce

6 videí + 1 úvodní

praktické tipy

které uděláš v čase, kdy se Ti to bude hodit a budeš mít čas

fb skupina

podpůrná FB skupina, kde máš možnost sdílet s ostatními ženami své pocity, pokroky i případné záseky, můžeš si tam najít parťačku, se kterou se budete navzájem podporovat a půjdete společně

podpora

důležité je, že nikdy nebudeš sama. Budu Ti k dispozici, když se budeš potřebovat na cokoliv zeptat

Už 350 žen zjistilo, že věci můžou jít i jinak…

Staň se jednou z nich.

Buď změnou, kterou chceš v tomto světě vidět.

Kdo Tě kurzem provede?

Nina Młynarczyková

průvodkyně ženskou krásou ve všech jejích podobách
Inspiruju a podporuju ženy k objevení jejich vnitřní a vnější krásy, aby v souladu se sebou mohly zářit svou jedinečnou esencí.

Pro představu, kam až moje práce sahá, tady je pár čísel:

4 projekty zaměřené na ženy

Skrytá Bohyně v nás je v pořadí mým 4. projektem

300 žen, které jsou sebevědomější

v předchozích projektech jsem se zaměřovala na ženy a jejich sebevědomí. Prošlo jimi 300 žen, které už to dneska mají se sebevědomím JINAK.

50 objevených Bohyní

v rámci práce s ženskými skupinami jsem pomohla 50 ženám k objevení jejich vnitřní Bohyně, ať už pomocí rituálů, osobních konzultací nebo seminářů a ženských kruhů

Ráda pomůžu i Tobě – a základním stavebním kamenem k objevení své vnitřní Bohyně je sebeláska.

Opravdu nic neriskuješ. 14 denní garance vrácení peněz (od startu kurzu). Stačí napsat a já Ti vrátím peníze. Když uvedeš důvod, budu ráda, ale rozhodně to není povinnost.

Teď už je to na Tobě…

390 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s těmito podmínkami.

You have Successfully Subscribed!