Chceš být v pohodě každý den v měsíci?

Menstruační cyklus není jen období menstruace. Je to celý měsíc, kdy procházíš 4 fázemi.
Každá z fází má své silné stránky, a když se je naučíš využívat, zjednodušíš si život.

Máš pocit, že jsi k ničemu, protože nepodáváš stabilní výkony?

Společnost je nastavená na mužský princip. Učíme se, že stabilní výkony jsou jediné správné. Chce se po nás, abychom zvládaly fungovat pořád. Reklamy nám dokonce říkají, jak na to, abychom během menstruace fungovaly normálně a všechno zvládly. Jenže to není reálné – aspoň ne dlouhodobě, a to i když jsi od svého cyklu „odpojená“.

Co Tě napadne jako první, když se řekne menstruace?

Podělím se s Tebou, jak to bylo u mně cca před 7 lety:

  • Fuj, to je za trest! Chlapi by si někdy měli zkusit, jaké to je!
  • O tom se přeci nemluví! Hlavně aby nikdo nic nepoznal!
  • Nesnáším to! Je mi furt blbě a nemůžu bez ibalginu ani ležet!

Připomíná Ti to něco? Než jsem objevila sílu skrytou v menstruačním cyklu, byla pro mě menstruační fáze naprostým utrpením, kdy jsem bez prášků proti bolesti nemohla ani ležet, natož se hýbat. Na podvědomé úrovni jsem odmítala své ženství a tvrdila, že jsem „v podstatě chlap“. No jo, jenže fungování na mužský princip mě dohnalo až na pokraj fyzického a psychického zhroucení – nic příjemného, co si budeme povídat.

No a pak jsem se dostala k informacím o ženském cyklu, vysadila hormonální antikoncepci, která mi stejně nikdy nedělala dobře, ale brala jsem ji, protože „se to tak přeci dělá, když nechci otěhotnět“. Dala jsem tělu čas a prostor na pročištění od umělých hormonů a začala pozorovat, co se během měsíce děje. 

Taky už Tě PMS (premenstruační syndrom) štve?

Povíme si o tom, co nám PMS signalizuje, také o tom, že premenstruační fáze není ta jediná, kdy se může vyskytnout a co s tím můžeš dělat, abys nebyla jak papiňák, který každou chvíli hrozí výbuchem.

Proč někdy své závazky zvládáš levou zadní
a jindy sotva popadáš dech?

Jako na ženy, je na nás kladeno mnohem více požadavků, než na muže. Všimla sis toho někdy? Přestože na jedné straně jsme emancipované, tak na straně druhé se stále předpokládá, že to bude právě žena, která se postará o děti, domácnost a obstará všechnu „ženskou“ práci. 

I když se pohled na péči o rodinu a domácnost začíná měnit a stále více žen zapojuje i partnera, přesto je to většinový model. A pak často propadáme zoufalství, protože to nezvládáme. Máme pocit, že jsme selhaly…

Taky si vyčítáš, co vše jsi nestihla, že nejsi akční a dokonalá, jako „ostatní matky“?

Povím Ti tajemství… Každá matka má pocit, že ty ostatní to zvládají lépe. Není to tak. Řeší úplně ty samé, nebo minimálně hodně podobné výzvy a mají úplně stejné pocity, jako Ty. Vyčítat si, že nezvládáš vše na výbornou, je jako vyčítat si, že nejsi superžena.

A při tom, když se naučíš znát sama sebe, své proměny a energie v jednotlivých fázích, Tvůj život se o tolik zjednoduší!

No vážně, mám to vyzkoušené 😉

5

Co kdybych Ti ukázala, že to jde i jinak?

5
Co kdyby ses naučila, jak se naladit na sebe, své energie a poznala, kdy jsi v jaké fázi?
5

Nebo ještě lépe: Co kdybych Tě celým tím procesem změny provedla?

Proč bych to měla chtít?

Rozumět sama sobě je základ. Protože když neznáme samy sebe, jak pak chceme rozumět ostatním? Navíc, díky tomu, že se ponoříš do svých fází, pochopíš, proč jsou stejné věci v různých chvílích jinak obtížné.

Na něco se Tě teď zeptám…

co kdybys mohla být ZÁŘIVOU ŽENOU?

Dobrou zprávou je, že nebudeš potřebovat ani plastiku, ani umělé nehty, řasy a kilo make-upu. Stačí, když se vrátíš ZPĚT SAMA K SOBĚ a BUDEŠ RESPEKTOVAT své fáze 🙂

co kdyby ses místo toho, co Ti v danou chvíli nejde, věnovala tomu, na co máš přirozeně vlohy?

Věř mi, je to možné, také jsem tomu zpočátku nevěřila, ale je to jen o tom, co sama sobě dovolíš a jak si to zařídíš 🙂

co kdyby jsi byla v pohodě a v souladu se sebou každý den?

Jde to, vážně. Žiju to každý den. A to, i když jsi zaměstnaná. Vždy se to dá udělat tak, abys využila silné stránky určité fáze :

JAK NA TO?

 

Mám pro Tebe řešení: Přesně proto totiž vnikl kurz

Důležité je, že na to nebudeš nikdy sama. Povedu Tě krok za krokem a budu Ti k dispozici, když budeš potřebovat poradit, budeš se cítit ztracená anebo toho na Tebe bude jednoduše moc. 

Kdo Tě kurzem provede?

Nina Młynarczyková

průvodkyně ženskou krásou ve všech jejích podobách
Inspiruju a podporuju ženy k objevení jejich vnitřní a vnější krásy, aby v souladu se sebou mohly zářit svou jedinečnou esencí.

Pro představu, kam až moje práce sahá, tady je pár čísel:

4 projekty zaměřené na ženy

Skrytá Bohyně v nás je v pořadí mým 4. projektem

300 žen, které jsou sebevědomější

v předchozích projektech jsem se zaměřovala na ženy a jejich sebevědomí. Prošlo jimi 300 žen, které už to dneska mají se sebevědomím JINAK

50 objevených Bohyní

v rámci práce s ženskými skupinami jsem pomohla 50 ženám k objevení jejich vnitřní Bohyně, ať už pomocí rituálů, osobních konzultací nebo seminářů a ženských kruhů

Ráda na cestě k sobě podpořím i Tebe 🙂

Co o mně říkají mé klientky?

Nina je laskavou průvodkyní žen, která dokáže poradit aniž by člověka nějak posuzovala nebo soudila.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě, www.pruvodkynenaceste.cz

Milá příjemná paní, která nikoho nesoudí. Normální žena, která ví co obnáší mateřství. Děkuji za pomoc a DOPORUČUJI!

Klára Ginterová

maminka na mateřské dovolené

Ninu znám jako báječnou ženu, která se téměř stále usmívá. Motivuje lidi kolem sebe, nabíjí je energií a umí v nepříjemných věcech najít to pozitivní. Umí naslouchat a respektuje individuální rychlost, kterou potřebujete svůj problém řešit. Svým citlivým přístupem hladí rány, ale dokáže nastavit i nekompromisně pravdivé zrcadlo.

Renata Palíková

recepční

Nina je úžasný člověk se srdcem na svém místě. Mám tu čest se s ní stýkat a pokaždé má úžasný přístup, je usměvavá, umí naslouchat, otevřít se, uvolnit i poradit. Má skvělé názory, takže slova nikdy neutichnou, vždy si máme o čem bavit, jsem moc ráda, že jsem tuto skvělou ženu poznala. Hodně štěstí, Veronika.

Veronika Maťová

masérka

Potřebujete láskyplně nakopnout? Nina je ta pravá 🙂 S respektem k hranicím a schopnosti pobrat, co se otvírá a léčí, mě tím procesem provedla. Když bylo potřeba se vrátit zpět, protože bylo potřeba ještě něco dočistit, pomohla mi dotknout se dna a projít očistným a léčivým procesem. Děkuju!

Martina Houdová

telefonní operátorka

Co Tě v kurzu čeká?

videolekce

videa, která Tě provedou jednotlivými fázemi spolu s tipy, jak je prozkoumat víc do hloubky, každý týden jedno video v emailu (dobře, někdy budou dvě, když zrovna přijde čas na bonusová videa)

podpůrná fb skupina

do které se můžeš, ale nemusíš přihlásit. nicméně ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že vzájemná podpora žen je síla, která se jen tak běžně nevidí.

nová přátelství

díky skupině na FB se můžeš propojit se ženami, které jdou stejnou cestou… často z toho vznikají přátelství na celý život

podpora

důležité je, že nikdy nebudeš sama. Budu Ti k dispozici, když se budeš potřebovat na cokoliv zeptat

Bonusová videa

video 7 tipů, jak přizpůsobit běžný život menstruační fázi

Ne vždy můžeme během menstruace odpočívat, jsou ale způsoby, jak si fungování během menstruace usnadnít a to bez tlumících prostředků 🙂

video o PMS

strašák moderní doby… povíme si, co se s tím dá dělat, jak s PMS pracovat a co znamená, když se objeví v jiné fázi, než je premenstruační 🙂

Další ohlasy na mou práci:

Popravdě jsem nevěděla co mám očekávat, jak se budu chovat, ani co mi seminář to přinese. Byla jsem hlavně zvědavá. No bylo to pro mne milé překvapení… osobně jsem si to své našla. Bylo to zajímavé a pro mne přínosné. Nečekala jsem žádné rady či návody, jak žít svůj život, na to si musí prostě každý přijít sám. Přirovnala bych to k návštěvě psychologa: ani on vám nedá návod, přivede vás však na cestu. Zjistíte vlastně, že toto jste tak nějak podvědomě tušili, jen jste to potřebovali slyšet i jinde – ujistit se, pootevřít dveře svých strachů a nechat život nakouknout dovnitř. Toliko za mne, děkuji.

Flora Kučová

pečovatelka

Děkuji, Ninuško, za to,že jsem tě měla možnost poznat.Naučila jsi mě mít se ráda,naslouchat svým pocitům a vnímat lépe svoje tělo.

Jana Stejkozová

kaděřnice

O rituálech jsem často slýchávala, provázejí lidstvo od nepaměti. Také jsem slyšela, jak pomáhají. Člověk někdy řeší zapeklité životní situace a já jsem zažívala krušné chvíle v obchodní spolupráci. Pak mi přišla do cesty Nina a provedla mě rituálem vědomého ukončení spolupráce. Byl jsem nadšená láskyplným a zároveň zkušeným a profesionálním vedením. Byl pro mne nejen velmi příjemným zážitkem, ale najednou můj problém zmizel a já pocítila klid v srdci, očistila jsem se a načerpala novou sílu. Za to z celého srdce vděčím Nině. Velmi Ti děkuji nejen za rituál, ale okamžitou pomoc. Všem tedy, kdo zvažujete, projít rituálem doporučuji Ninu, jelikož vím, že budete s výsledkem naprosto unešení.

Anna Kabotová

specialistka na DETOX MYSLI a průvodkyně očistným procesem, www.vecnemladi.cz

Už 350 žen zjistilo, že věci můžou jít i jinak…

Staň se jednou z nich.

Buď změnou, kterou chceš v tomto světě vidět.

A co za to?

770 Kč

Zbláznila jsem se? V tom bude určitě nějaký háček!

Možná Tě to překvapí, ale není v tom vůbec žádný. Ráda dávám a dostávám dárky. Největším dárkem pro mě bude, když Ti moje práce pomůže a najdeš díky ní cestu zpět sama k sobě.

Pojďme si zopakovat, co vše získáš:

videolekce

videa, která Tě provedou jednotlivými fázemi spolu s tipy, jak je prozkoumat víc do hloubky, každý týden jedno video v emailu (dobře, někdy budou dvě, když zrovna přijde čas na bonusová videa)

podpůrná fb skupina

do které se můžeš, ale nemusíš přihlásit. nicméně ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že vzájemná podpora žen je síla, která se jen tak běžně nevidí.

nová přátelství

díky skupině na FB se můžeš propojit se ženami, které jdou stejnou cestou… často z toho vznikají přátelství na celý život

podpora

důležité je, že nikdy nebudeš sama. Budu Ti k dispozici, když se budeš potřebovat na cokoliv zeptat

bonusy

videa: 7 tipů, jak přizpůsobit život menstruační fázi a PMS

Opravdu nic neriskuješ. 14 denní garance vrácení peněz (od startu kurzu). Stačí napsat a já Ti vrátím peníze. Když uvedeš důvod, budu ráda, ale rozhodně to není povinnost.

Teď už je to na Tobě…

770 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s těmito podmínkami.

You have Successfully Subscribed!