300Kč

PDF k vytištění za 49Kč

Jedinečná pomůcka pro poznávání Tvého cyklu:

Měsíční deník

Poznávej své fáze pomocí přesně sestaveného deníku, abys znala své proměny a mohla využít svůj potenciál naplno!

Chceš porozumět svému tělu a naučit se využívat měnící se energie ve svůj prospěch?

Naše společnost je ovládána muži. Ať už si to chceme přiznat, nebo ne, naučily jsme se převzít jejich způsob fungování a zapomněly na to, že jako ženy to zkrátka přirozeně máme jinak. Odtrhly jsme se od moudrosti našeho těla, nechaly jsme si mezi prsty proklouznout svůj jedinečný potenciál.

Být ženou neznamená, že jsi lepší, než muži, jsi prostě JINÁ a je to v pořádku.

Proč si vlastně vést Měsíční deník?

můžeš se zbavit premesntruačního syndromu

stejně tak se můžeš zbavit bolestivé menstruace

každá žena má jednotlivé fáze trochu jinak dlouhé, když budeš znát své měsíční hodiny, můžeš si celý měsíc efektivně rozplánovat

budeš víc v pohodě a taky toho víc zvládneš

získáš větší sebejistotu a sebedůvěru

budeš mít více energie, protože díky deníku se budeš moct vracet k minulým měsícům a lépe si ty následující naplánovat

 

Měsíční deník Tě naučí:

důvěřovat svým silným stránkám v jednotlivých fázích

utvrdí Tě v tom, že Tvé schopnosti v jednotlivých fázích se opravdu objevují pravidelně

vzorec svých proměn můžeš použít na plánovaní všech následujících měsíců

Jak mě to napadlo?

Sama si deník vedu už několik let. Vždy jsem si pořídila nějaký hezký sešítek a zapisovala si změny nálad, míru energie atd. Jenže přepisovat si každý den kostru deníku je zbytečně zdlouhavé (hlavně v dynamické fázi mám pocit, že jsem strašně neproduktivní a v menstruační fázi mě to zase stojí hodně energie). Pátrala jsem na internetu po deníku, který by vyhovoval mým potřebám, protože jsem si myslela, že s ohledem na to, jak hodně žen se zabývá tématem cykličnosti, určitě už někdo něco takového vytvořil. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že NIC TAKOVÉHO JEŠTĚ NEEXISTUJE!

Napadlo mě, že bych si mohla udělat vlastní, nejdřív jsem ten nápad zavrhla s tím, že přece nejsem žádný grafik, tak co bych se do toho hrnula. No, jenže když jsi svobodná matka, která pracuje, podniká a ještě musí vychovávat dítě, je potřeba zařadit do života opravdu efektivní pomůcku. A jen co jsem se rozhodla, že ji vytvořím pro sebe, řekla jsem si, že se o ni podělím se světem, protože se cykličností zabývám ve svých kurzech a seminářích, bylo by dost sobecké se o to nepodělit s ženami, které po této cestě vedu. A tak je to tady! Měsíční deník spatřil světlo světa!

Takhle to vypadá uvnitř

Jen 49Kč

Proč pdf?

Možná Tě napadla otázka, proč právě pdf, proč to není rovnou vytištěné? Přiznám se, že i o tom uvažuji, ale řeším jeden zádrhel: individuální délku menstruačního cyklu.

Když jsem Měsíční deník tvořila, měla jsem představu tištěného sešitku ve velikosti A5, který se pohodlně vleze do kabelky a zároveň je tam dost místa na zápisky… Jenže součástí deníčku je i stránka na zhodnocení průběhu cyklu a zapsání si postřehů a nových zkušeností. Kam bych ji v tištěném sešitku dala?

Délka cyklu je individuální, sama mám občas cyklus delší v závislosti na míře fyzické zátěže, míře stresu a dalších faktorech. Kdybych vycházela ze schématu 28 dní a pak dala zhodnocení cyklu, většině žen by to nevyhovovalo (včetně mě).

Proto jsem se rozhodla jít cestou pdf souboru, který má nesporné výhody:

N

zvolíš si počet listů podle toho, jak potřebuješ (a když Ti bude chybět, tak si je dotiskneš, když budou přebývat, použiješ je v následujícím cyklu)

N
list pro zhodnocení cyklu si zařadíš přesně tam, kam potřebuješ
N
můžeš si doplňovat listy podle potřeby
N
můžeš si zvolit, jestli chceš mít listy barevné nebo černobílé
N
můžeš si zvolit formát svého Měsíčního deníku
N
pdf máš IHNED po spárování plateb na svém emailu
N
můžeš být kdekoliv na světě a nestojí Tě to ani korunu navíc za poštovné

Pdf je koncipováno tak, aby sis ho mohla vytisknout v celku. Vzhledem k tomu, že menstruační cyklus muže mít až 45 dní ( v rámci zdravého a běžného průběhu), musela jsem hledat alternativu, jak to udělat, aby to šlo i jinak… a tak při zakoupení dostaneš „základní pdf“, ve kterém najdeš 36 listů deníku + přebal + měsíční zhodnocení. A jednotlivé listy si pak budeš moct dotisknout podle potřeby.

pdf k vytištění jen 49Kč

+ bonus: návodové video, jak s deníkem pracovat

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s těmito podmínkami.

You have Successfully Subscribed!