Laskavý dotek Ženy

Praha

kdy? 6. 10. 2018

 

Nauč se, jak hýčkat své tělo laskavým dotekem a jak vědomě předávat láskyplnou energii pomocí svého doteku.

1990 Kč

10 hodin plných intenzivních prožitků

20 stejně naladěných žen

nová přátelství

podpora ženského kruhu


Jsi vyčerpaná, cítíš se neatraktivní a zoufale Ti chybí láskyplný dotek?

Známe to asi všechny. Tolik myslíme na druhé - na naše děti, partnery, manžely, kamarády, kamarádky... A dost často zapomínáme na sebe. Stále dáváme a dáváme, ale už zapomínáme dočerpat energii i pro sebe, abychom pak nebyly "vyflusané"

Před 10 lety jsem pořád jen dávala a dávala. Myslela jsem na druhé, snažila se vyhovět, aby mě měli lidi rádi. Nefungovalo to. Tak jsem začala rebelovat. Dělala jsem si, co jsem chtěla a tvrdila jsem, že mi je jedno, co si okolí myslí... Ve skutečnosti mě to zajímalo HODNĚ. Protože ve skrytu duše jsem toužila po ocenění a do toho všeho fungovala na mužský princip, protože se to tak ode mě vyžadovalo...

Dohnalo mě to až na hranici fyzického i psychického zhroucení... A tehdy jsem skoro jako zázrakem objevila online ženský summit, díky kterému jsem začala objevovat důležité informace - a to nejen o menstruačním cyklu, ale také o sebelásce, o vědomém doteku a spoustu dalších...

Možná jsi teď bez partnera a zoufale Ti chybí dotek... Možná partnera máš, ale nějak to není "ono"... Cítíš se prázdná a nevíš, co by Ti pomohlo zacelit tu prázdnotu uvnitř...

 

Mám pro Tebe řešení

seminář

 

Laskavý dotek ženy

6. říjen 2018


Co Tě čeká?

 • bezpečný ženský kruh
 • 10 hodin jen pro sebe
 • dočerpání ženské energie
 • taneční meditace
 • jak dopřát láskyplný dotek sobě samé
 • rituál láskyplné péče

Reference

Popravdě jsem nevěděla co mám očekávat, jak se budu chovat, ani co mi seminář to přinese. Byla jsem hlavně zvědavá. No bylo to pro mne milé překvapení… osobně jsem si to své našla. Bylo to zajímavé a pro mne přínosné. Nečekala jsem žádné rady či návody, jak žít svůj život, na to si musí prostě každý přijít sám. Přirovnala bych to k návštěvě psychologa: ani on vám nedá návod, přivede vás však na cestu. Zjistíte vlastně, že toto jste tak nějak podvědomě tušili, jen jste to potřebovali slyšet i jinde – ujistit se, pootevřít dveře svých strachů a nechat život nakouknout dovnitř. Toliko za mne, děkuji.

Flora Kučovápečovatelka

Děkuji, Ninuško, za to,že jsem tě měla možnost poznat.Naučila jsi mě mít se ráda,naslouchat svým pocitům a vnímat lépe svoje tělo.

Jana Stejkozovákaděřnice

Potřebujete láskyplně nakopnout? Nina je ta pravá 🙂 S respektem k hranicím a schopnosti pobrat, co se otvírá a léčí, mě tím procesem provedla. Když bylo potřeba se vrátit zpět, protože bylo potřeba ještě něco dočistit, pomohla mi dotknout se dna a projít očistným a léčivým procesem. Děkuju!

Martina Houdovátelefonní operátorka

Kdo Tě seminářem provede?

Nina Młynarczyková

průvodkyně ženskou krásou ve všech jejích podobách

Celkem jsem vytvořila 4 projekty zaměřené na ženy. V předchozích třech jsem se dotkla životů více než 300 žen, kterým jsem pomáhala s jejich sebevědomím.

V rámci práce s ženskými skupinami jsem pomohla bez mála 50 ženám na cestě k objevení jejich vnitřní Bohyně. Ráda pomůžu i Tobě.

Možná o mě nevíš jednu věc... Jsem samoživitelka a momentálně nemám ani partnera, ani milence. Občas je to opravdu náročné, protože jako pro ženu je pro mě láskyplný dotek hodně důležitý a co si budeme povídat, mazlení s dítětem není to, po čem moje tělo touží... 

Naštěstí už na sobě pracuji 6 let, a tak jsem se mnohému naučila, na další věci jsem si postupem času přišla sama a na  semináři se s Tebou podělím o své zkušenosti a praktické tipy, jak i Ty můžeš vyživit dotekem sama sebe. Stačí se přihlásit.

už 350 žen zjistilo, že věci můžou jít i jinak... Staň se jednou z nich! Buď změnou, kterou chceš ve světě vidět!

Rezervuj si své místo ještě dnes!

1990Kč


Co Tě čeká?

 • bezpečný ženský kruh
  můžeš se svěřit se vším, co Tě tíží... najdeš zde pochopení a porozumění
 • 10 hodin jen pro sebe
  čas, kdy se budeš věnovat opravdu SAMA SOBĚ... schválně, kdy jsi ho měla naposledy?
 • dočerpání ženské energie
  ženské společenství umí krásně podpořit a navzájem si pomoci dočerpat tolik potřebnou energii :)
 • taneční meditace
  nejpřirozenější pohyb pro ženské tělo je tanec... a víš co je na taneční meditaci nejlepší? Je úplně jedno, jak se hýbeš, musí Ti to hlavně být příjemné ;)
 • jak dopřát láskyplný dotek sobě samé
  ukážeme si, jak za pouhých 15 minut můžeš ve svém těle probudit úplně novou energii
 • rituál láskyplné péče
  navzájem si dopřejeme láskyplnou masáž
 • meditace spojení se svým lůnem
  naše lůno je zdrojem tvořivé energie a když máme pocit, že nemáme odkud brát, právě lůno může být skvělým zdrojem

Další ohlasy

Ninu znám jako báječnou ženu, která se téměř stále usmívá. Motivuje lidi kolem sebe, nabíjí je energií a umí v nepříjemných věcech najít to pozitivní. Umí naslouchat a respektuje individuální rychlost, kterou potřebujete svůj problém řešit. Svým citlivým přístupem hladí rány, ale dokáže nastavit i nekompromisně pravdivé zrcadlo.

Renata Palíkovárecepční

Nina je úžasný člověk se srdcem na svém místě. Mám tu čest se s ní stýkat a pokaždé má úžasný přístup, je usměvavá, umí naslouchat, otevřít se, uvolnit i poradit. Má skvělé názory, takže slova nikdy neutichnou, vždy si máme o čem bavit, jsem moc ráda, že jsem tuto skvělou ženu poznala. Hodně štěstí, Veronika.

Veronika Maťovámasérka

Láskyplný dotek je naší základní potřebou...

Jedno staré moudro říká, že potřebujeme 4 objetí denně, abychom přežili, 8 objetí, abychom normálně fungovali a 12 objetí, abychom rostli...

Pojď s námi růst a rozvíjet lásku. Proč? Protože LÁSKA JE ZÁKLADNÍ HYBNOU SILOU. Je na čase pustit si ji naplno do života.

Co vše zažiješ?

Každý seminář je svým způsobem jedinečný, stejně jako ženy, které se na semináři sejdou a žije si tak trochu vlastním životem. Jsou ale základní body, které semináře spojují.

Na začátku každého semináře probíhá seznamovací kolečko, aby se trochu uvolnilo napětí. Pokračujeme taneční meditací, abychom se dostaly do těla, protože o tělo jde především. Abychom se mohly věnovat laskavému doteku, musíme nejdříve tělo cítit. 

Potom se podle potřeb skupiny přecházíme k praktickým dovednostem. Ukazujeme si, jak na automasáž, pracujeme se vzájemným dotekem, aktivujeme smysly chuti a hmatu. Pracujeme taky s mini-konstelacemi a velmi oblíbeným rituálem láskyplné péče (kdy 2 ženy pečují o 1) a také s rituálem, kterému se na semináři dostalo přezdívky "ulička lásky".

V průběhu celého semináře je kdykoliv prostor pro sdílení pocitů, potřeb atd. Program se upravuje podle dynamiky a potřeb skupiny, takže někdy více tancujeme, někdy více pečujeme a někdy zase konstalujeme. Vše se řídí naladěním přítomných žen.

Teď už je to na Tobě...

Laskavý dotek ženy 6. 10. 2018

1990Kč