Základy sebelásky

KDY? 22. 6. 2019 od 16h

KDE? Národní 39,Praha

(zvonek č. 2)

 • máš se ráda?
 • umíš ocenit svou jedinečnost?
 • máš zdravé sebevědomí?

Odpověděla jsi 3x ANO? Pak pro Tebe nic nového nemáme...

Odpověděla jsi aspoň 1x NE?

Tak jsme tady pro Tebe!


Jak se mít ráda?

Zapeklitá otázka ve světě, který je plný iluze a média nám ji předkládají ve velké míře. Dokonalé vyretušované modelky, kterým se v životě nemůže reálná žena vyrovnat (kdo taky vlastní photoshop, který umí upravovat 3D verze???) Často se pak cítíme méněcenné. Od malička se učíme kritizovat své tělo, své (ne)schopnosti, své chování, svůj vzhled... Zní to povědomě? Která z nás neslyší hlas vnitřního kritika, když chce udělat něco, co baculky "nedělají"? Nebo něco, co ženy "nedělají": obléknout se mimo módní trendy anebo zkrátit sukni o pár centimetrů... 

A komu vlastně vyhovuje, že se nemáš ráda?

 • farmaceutickým společnostem
  obzvláště těm, které mají jakékoliv prášky na hubnutí
 • společnostem s doplňky na hubnutí
  výživa těla je důležitá, doplnit ji vhodnými přídavnými doplňky může být přínosné, ale nahrazovat jídlo koktejly je přinejmenším na pořádný jojo efekt, když je přestanete užívat
 • plastické chirurgii
  liposukce, úpravy prsou, zadečku, nosu... to všechno zvládnou... co nedala příroda, dají plastičtí chirurgové... otázka zní: opravdu to pomůže, aby se ženy měly rády?

Je na čase to změnit!

Když cítíš lásku sama k sobě, nežiješ už svůj život v závislosti na názorech jiných lidí. Nepotřebuješ, aby Tě druzí lidé přijímali nebo Ti říkali, jak dobrá jsi, protože Ty víš, kdo jsi.

Don Miguel Ruiz


Co se na semináři naučíš?

 • jak začít měnit návyky, které Tě nutí se stále kritizovat
 • praktická cvičení, jak pěstovat sebelásku každý den
 • metody, které Ti pomohou v běžném životě posilovat respekt a lásku k sobě samé

Kdo Tě seminářem provede?

Nina Młynarczyková

průvodkyně ženskou krásou ve všech jejích podobách

Před 7 lety, když jsem zakládala projekt MISS Full Of Beauty, jsem se jen tvářila, že se mám ráda. Ve skutečnosti jsem se snažila zavděčit se všem a byla "hodná holka" převlečená za tu "zlobivou", která si dělá co chce. No jo, jenže tyhle masky moc dlouho nevydrží. Když jsem začala nacházet ztracený vztah k sobě samé, začaly se automaticky rozpadat vztahy, které byly postavené na tom, že jsem jenom dávala. Když jsem si vymezila hranice, bylo to "špatně". Mrzelo mě to, ale postupem času jsem zjistila, že ty nové vztahy, ať už pracovní nebo přátelské, jsou mnohem lepší. Byl to proces a byl dlouhý (občas taky hodně bolestný), ale jednoznačně to stálo za to!

A teď v pár číslech, co všechno jsem vlastně do dneška zvládla:

 • 4 projekty zaměřené na ženy - v minulosti jsem se věnovala MISS Full Of Beauty, GREAT WOMAN a projektu Rostu v Ženu; v současnosti mám vlastní projekt Skrytá Bohyně v nás a podílím se na portálu Krásná XL, který založila Zuzka Střížková
 • 300 žen, které měly problém se sebevědomím - v předchozích projektech jsem se dotkla životů více něž 300 žen, kterým jsem pomáhala s jejich sebevědomím
 • 50 objevených Bohyní - v rámci práce s ženskými skupinami pomáhám ženám objevovat jejich vnitřní i vnější krásu a dávat je do souladu, aby mohly zářit svou jedinečnou esencí

Všechno ale pěkně po pořádku, základem všeho je SEBELÁSKA - a o tu jde při tomto semináři především.

Reference

Děkuji, Ninuško, za to,že jsem tě měla možnost poznat.Naučila jsi mě mít se ráda,naslouchat svým pocitům a vnímat lépe svoje tělo.

Jana Stejkozovákadeřnice

Potřebujete láskyplně nakopnout? Nina je ta pravá 🙂 S respektem k hranicím a schopnosti pobrat, co se otvírá a léčí, mě tím procesem provedla. Když bylo potřeba se vrátit zpět, protože bylo potřeba ještě něco dočistit, pomohla mi dotknout se dna a projít očistným a léčivým procesem. Děkuju!

Martina Houdovátelefonní operátorka

Nina je úžasný člověk se srdcem na svém místě. Mám tu čest se s ní stýkat a pokaždé má úžasný přístup, je usměvavá, umí naslouchat, otevřít se, uvolnit i poradit. Má skvělé názory, takže slova nikdy neutichnou, vždy si máme o čem bavit, jsem moc ráda, že jsem tuto skvělou ženu poznala. Hodně štěstí, Veronika.

Veronika Maťovámasérka a kartářka

Nina je laskavou průvodkyní žen, která dokáže poradit aniž by člověka nějak posuzovala nebo soudila.

Petra Holubováprůvodkyně na cestě, www.pruvodkynenaceste.cz

Kolik za to?

Seminář bude trvat 3 - 4 hodiny. Zaměříme se na to, jak den za dnem můžeš zlepšovat svůj vztah sama k sobě a rovnou uděláme i praktická cvičení, která Ti pomohou hned.

550Kč

Co vše se dozvíš?

 • jak začít měnit návyky, které Tě nutí se stále kritizovat
 • praktická cvičení, jak pěstovat sebelásku každý den
 • metody, které Ti pomohou v běžném životě posilovat respekt a lásku k sobě samé

Je nám jasné, že informací bude mnoho, a tak pro Tebe máme připravená skripta, do kterých si můžeš v průběhu semináře zapisovat a zároveň tam bude vše důležité, abys mohla vnímat přednášku a stíhala praktická cvičení, která si budeme ukazovat.


Pro koho je seminář určený?

 • pro všechny ženy, které už se nechtějí krčit v koutě
 • pro všechny ženy, které se chtějí ZMĚNIT svůj vztah ke svému tělu, k sobě a i ke svému okolí
 • pro všechny ženy, které na sobě chtějí pracovat a chápou, že vše má svůj čas

Pro koho seminář opravdu není...

 • pro ty, co si myslí, že změna přijde sama
 • pro ty, co se chtějí pořád litovat
 • pro ty, co na sobě nechtějí pracovat

Do které skupiny chceš patřit?

Rozhodnutí je jen na Tobě...

jen za 550Kč

můžeš nastartovat ZMĚNU, která má skutečně SMYSL