Cyklická péče o pleť s Ninou

Cyklická péče o pleť reaguje na aktuální hormonální změny, které Tvůj cyklus doprovázejí. Přizpůsobuje se potřebám Tvé pleti, protože během cyklu se mění nejen Tvá energie a schopnosti, ale také potřeby Tvého těla a pleti.

 mePraktické poradenství pro ženy

Péče o pleť ve fázích menstruačního cyklu

Cyklická péče s Ninou

Když jsem se stala kosmetickou poradkyní, učila jsem se, jak otypovat pleť, jak vybrat ty správné přípravky a jak pak nastavit doplňkovou péči. Ale nikdo nepracoval s hormonálními změnami, kterými během cyklu jako ženy procházíme.

Však to určitě taky znáš, v premenstruační fázi, která se už už chystá překlopit do menstruační Tě najednou překvapí uhřík v nejméně vhodný čas a na nejméně vhodném místě! To je prostě k vzteku!

Proto jsem se rozhodla, že je na čase s tím něco dělat a poctivě cyklickou péči otestovala na sobě a svých kamarádkách.

Výsledky nás nadchly, takže Ti nabízím možnost, jak sebelásku a práci s cyklem posunout na další úroveň.

%

žen má potíže s pletí díky nepochopení menstruačního cyklu

%

žen nedostatečně pečuje o svoje tělo a pleť

%

mých klientek s úspěchem dál používá principy a mé rady péče o pleť

Jak to bude probíhat?

Čeká nás celkem 5 setkání s následujícím obsahem:

R

Úvodní osobní konzultace

  • Otypujeme Tvou pleť (většina žen totiž nezná svůj skutečný typ pleti).
  • Podíváme se na přípravky, které používáš a zjistíme, zda jsou pro Tvou pleť vhodné.
  • Sestavíme (nebo ponecháme) každodenní péči, která se bude prolínat celým cyklem (bez pravidelné základní péče je totiž ta doplňková úplně na nic).
  • Vše souvisí se vším a tak si spolu také ujasníme i další faktory mající vliv na kvalitu pleti.
Nina
R

Menstruační fáze (2. setkání)

Začneme menstruací proto, že je to období nejvýraznějších hormonálních změn a nejčastější doba, kdy pleť „zlobí“. Podle typu pleti nastavíme péči, kterou si dopřeješ každý den po dobu trvání menstruace.
R

Premenstruační fáze (3. setkání)

Jo, všimla sis správně – jdeme pozpátku. Hlavně proto, že v premenstruační fázi přichází první výrazné hormonální změny, které se nám projevují i na pleti. Opět přesně podle potřeb Tvé pleti nastavíme speciální péči pro tuto fázi.
R

Ovulační fáze (4. setkání)

V téhle fázi je naše pleť nejzářivější a v podstatě už od pohledu jak po retuši 😉 Takže podpoříme vše tak, aby zářila ještě víc 🙂
R

Dynamická fáze (5. setkání)

Pokud správně pečujeme o pleť v menstruační fázi, v dynamické většinou už nemusíme nic „dohánět“. Ač speciální péči zařazujeme jen 2x v daném týdnu, přesto je potřeba ji nastavit tak, aby vyhovovala Tvé pleti a podpořila její přirozenou funkci v tomto období 🙂
R

Podpora (nejen) na telefonu

Když si nebudeš jistá, nebo se vyskytně nečekaná reakce Tvé pleti, jsem Ti k dispozici na konzultaci. Pokud nebude možné vyřešit to po telefonu, domluvíme se na osobním setkání.

Kde a jak se sejdeme?

Působím v Praze, kde mám i své studio. Pokud jsi  Prahy a okolí, je to pro Tebe ideální. Ráda Tě uvidím, i když jsi z větší dálky a jsi ochotná za mnou přijet. Udělám si na Tebe čas klidně i o víkendu.

Tvá pleť si zaslouží tu nejlepší péči, tak ji pojďme společně vybrat.

 

Kolik nastavení cyklické péče stojí? 

Aktuálně je za znovu-zaváděcí cenu

 

5000Kč

 

3300Kč

Balíček cyklické péče obsahuje:

R

5 setkání

úvodní setkání + péče ke každé fázi

R

určení typu pleti

věděla jsi, že až 97% žen nezná svůj skutečný typ pleti? Většina žen (a také kosmetiček) řeší problém (důsledek) a nezabývá se příčinou. I na to se spolu podíváme.

R

sestavení péče s tvou značkou

nebudu Tě nutit změnit značku kosmetiky, pokud sama nebudeš chtít. Nastuduju si výrobky kosmetiky, kterou používáš a sestavíme je do péče tak, aby přípravky seděly Tvé pleti.

R

podpora na telefonu

kdykoliv se vyskytne problém, se kterým si nebudeš vědět rady, nebo si jen nebudeš čímkoliv jistá, stačí napsat, nebo zavolat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.