Temné archetypy

netradiční prožitkové semináře pro odvážné ženy

není temnota, jako temnota

To, co dost často nazýváme temnotou, skrývá náš největší potenciál, a tak jsem se rozhodla, že je čas posvítit i na archetypy, o kterých se tak často nemluví. Panny (svobodné ženy), Matky, Milenky, Královny, Čarodějky i Moudré ženy jsou archetypy, které přijímáme. Jsou součástí našich životů a dovolujeme si je žít naplno.

Ale co taková Rebelka, Mrcha, Děvka, Fúrie, Amazonka, nebo Ledová královna?

To se přece nedělá! Hodné holky (a ani ty ne úplně hodné) tohle neznají. SKUTEČNÁ žena je taková a maková…

STOP! Skutečná žena je sama sebou za všech okolností a umí pracovat se svými světlými i temnými stránkami. Ze své vlastní zkušenosti můžu řict, že vypustit ven vědomě vnitřní Mrchu, která se postaví za své hranice způsobem, jakým by to např. Matka neměla šanci zvládnout, je boží pocit. A tak bych mohla pokračovat. To, že se k těmto archetypům nepojí zrovna pozitivní přesvědčení, ještě neznamená, že se nedají využít v souladu s tvořivou energií. Ukážu vám, jak na to.

Začínáme v září

l

přihlas se

Jednoduše vyplň formulář a odešli ho. Nezávazně. O termínech a možnostech objednání Tě budu informovat e-mailem.

instrukce v e-mailu

E-mailem Ti přijdou základní informace o předpokládaných termínech pro jednotlivé archetypy.

termíny již brzy

Start Temných archetypů je září 2022. Termíny jsou v jednání s centrem Oáza Veru a Libora Vykusových. (Praha 10)

jaké archetypy si prožijeme?

R

rebelka

Můj oblíbený archetyp. Někdy může spadat až do extrému, kdy rebeluješ i proti věcem, které jsou Ti prospěšné. Aby se tohle nedělo, potřebuješ umět s rebelskou energií vědomě pracovat.

R

amazonka

Častokrát se (stejně jako ostatní archetypy) používá pro nelichotivé označení ženských vlastností. Nicméně Amazonka tady je, když potřebuješ vyřešit spor a je potřeba hrubší síly. Nemusíš se prát, jen pustit ven „hrubší“ energii a při tom stále zůstat ženou.

R

ledová královna

Jako vše, ani Ledová královna není ideální, když se v ní ztratíš. Jsou ale situace, kdy nám přehnaná empatie brání vidět věci jasně a postavit se za sebe. Tady může Mrše i Fúrii přijít na pomoc Ledová královna, která dočasně vypne naše přespřílišné sociální cítění.

R

mrcha

Vypustíš svou vnitřní mrchu ven v bezpečném prostředí ženského kruhu, kde si budeš moct nacítit, jak její energie vypadá a také poznat, co vše umí. Jen namátkou – mrcha se umí postavit sama za sebe i v náročných situacích, kdy by se hodná holčička hroutila, že ji ostatní nebudou mít rádi. Mrcha si to užije a ještě u toho bude zářit. 

R

fúrie

Možná se Ti vybaví bájná stvoření s drápy, která střežila zlaté rouno. Přesně takhle může fungovat energi Fúrie i v běžném životě. Tam, kde už Mrcha nezvládá držet hranice, nastoupí Fúrie a běda tomu, kdo ji zkříží cestu. Já vím, to hodné holky přece nedělají… ale to být přeci nechceš 😉

R

děvka

Energie, která je provokativní a odvážně pracuje se svou sexualitou. Abys mohla s energií Děvky vědomě pracovat, nemusíš střídat chlapy jak ponožky. Věřím, že si tuhle novou energii užije i Tvůj manžel nebo přítel. První krok je dovolit si ji.

Jednotlivé archetypy jsem podrobněji představila v tomto rozhovoru s Deli

vyplň formulář a měj info z první ruky. vyplnění formuláře je nezávazné

.

co ještě tě čeká?

 

R

praktické tipy

R

sdílení

R

nová přátelství

Nina - kurzy sebelásky startují
Nina a Měsíc
Nina posílá srdíčko
Nina Mlynarczyková

kdo je nina młynarczyková?

sebelásková čarodějka

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedám Ti ultimátní řešení, ale ukážu Ti cestu, jak si na ta řešení příjdeš sama. Prožitek je nejlepší cestou zpátky k sobě.

 

více o mně

Telefon

(+420) 774 990 134

E-mail

seminare@skrytabohynevnas.cz