Temné archetypy

netradiční prožitkové semináře pro odvážné ženy

Není temnota, jako temnota

To, co dost často nazýváme temnotou, skrývá náš největší potenciál, a tak jsem se rozhodla, že je čas posvítit i na archetypy, o kterých se tak často nemluví. Panny (svobodné ženy), Matky, Milenky, Královny, Čarodějky i Moudré ženy jsou archetypy, které přijímáme. Jsou součástí našich životů a dovolujeme si je žít naplno.

Ale co taková Rebelka, Mrcha, Děvka, Fúrie, Amazonka, nebo Ledová královna?

To se přece nedělá! Hodné holky (a ani ty ne úplně hodné) tohle neznají. SKUTEČNÁ žena je taková a maková…

STOP! Skutečná žena je sama sebou za všech okolností a umí pracovat se svými světlými i temnými stránkami. Ze své vlastní zkušenosti můžu řict, že vypustit ven vědomě vnitřní Mrchu, která se postaví za své hranice způsobem, jakým by to např. Matka neměla šanci zvládnout, je boží pocit. A tak bych mohla pokračovat. To, že se k těmto archetypům nepojí zrovna pozitivní přesvědčení, ještě neznamená, že se nedají využít v souladu s tvořivou energií. Ukážu vám, jak na to.

Začínáme v září

l

Přihlas se

Jednoduše si vyber, co Tě láka a odešli objednávku.

Instrukce v e-mailu

E-mailem Ti přijdou podrobné informace k vybraným seminářům.

Místo konání

Centrum Oáza Veru a Libora Vykusových. (Praha 10)

Jaké archetypy si prožijeme?

R

Rebelka 11. 9. 2022

Můj oblíbený archetyp. Někdy může spadat až do extrému, kdy rebeluješ i proti věcem, které jsou Ti prospěšné. Aby se tohle nedělo, potřebuješ umět s rebelskou energií vědomě pracovat.

R

Amazonka 25. 9. 2022

Častokrát se (stejně jako ostatní archetypy) používá pro nelichotivé označení ženských vlastností. Nicméně Amazonka tady je, když potřebuješ vyřešit spor a je potřeba hrubší síly. Nemusíš se prát, jen pustit ven „hrubší“ energii a při tom stále zůstat ženou.

R

Ledová královna 8. 10. 2022 -

Jako vše, ani Ledová královna není ideální, když se v ní ztratíš. Jsou ale situace, kdy nám přehnaná empatie brání vidět věci jasně a postavit se za sebe. Tady může Mrše i Fúrii přijít na pomoc Ledová královna, která dočasně vypne naše přespřílišné sociální cítění.

R

mrcha 22. 10. 2022

Vypustíš svou vnitřní mrchu ven v bezpečném prostředí ženského kruhu, kde si budeš moct nacítit, jak její energie vypadá a také poznat, co vše umí. Jen namátkou – mrcha se umí postavit sama za sebe i v náročných situacích, kdy by se hodná holčička hroutila, že ji ostatní nebudou mít rádi. Mrcha si to užije a ještě u toho bude zářit.

R

Fúrie 5. 11. 2022

Možná se Ti vybaví bájná stvoření s drápy, která střežila zlaté rouno. Přesně takhle může fungovat energi Fúrie i v běžném životě. Tam, kde už Mrcha nezvládá držet hranice, nastoupí Fúrie a běda tomu, kdo ji zkříží cestu. Já vím, to hodné holky přece nedělají… ale to být přeci nechceš 😉

R

Děvka 19. 11. 2022

Energie, která je provokativní a odvážně pracuje se svou sexualitou. Abys mohla s energií Děvky vědomě pracovat, nemusíš střídat chlapy jak ponožky. Věřím, že si tuhle novou energii užije i Tvůj manžel nebo přítel. První krok je dovolit si ji.

Souhrné info:

  • začátek vždy v 10:00, příchod možný od 9:45
  • konec ccaa 15 – 16h
  • s sebou: dobrou náladu; oblečení, které Ti evokuje daný archetyp; pitný režim; svačinu; „obětiny“ na oltář

Jednotlivé archetypy jsem podrobněji představila v tomto rozhovoru s Deli

Zúčastnit se můžeš všech seminářů, nebo jen vybraných archetypů.

Jako ve všem i tady platí, že nejlépe funguje, když si je prožiješ všechny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

co ještě tě čeká?

 

R

praktické tipy

R

sdílení

R

nová přátelství

Nina - kurzy sebelásky startují
Nina a Měsíc
Nina posílá srdíčko
Nina Mlynarczyková

Kdo Tě Temnými archetypy provede?

Nina Młynarczyková

sebelásková čarodějka

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedám Ti ultimátní řešení, ale ukážu Ti cestu, jak si na ta řešení příjdeš sama. Prožitek je nejlepší cestou zpátky k sobě.

 

více o mně